Registrace

Registrace

Kdo u nás může nakupovat?

Produktový sortiment a využívání e-shopu Normfest se orientuje výhradně na oblasti B2B, tzn. na společnosti, které opravují vozidla, provádí jejich údržbu a péči o ně. Patří sem například smluvní prodejci, nezávislé servisy, specializované firmy z oborů autolakýrnictví, karosářství, autoelektrikářství, pneuservisy, spedice a veřejné instituce jako hasiči, armáda a správa a údržba dálnic atd.

Proč se musím zaregistrovat?

Nezáleží na tom, jestli už jste zákazníkem Normfest nebo jste u nás úplně noví: Online objednávka není bez předchozí registrace bohužel možná. Abyste mohli v našem e-shopu pohodlně nakupovat, chtěli bychom Vás nejdříve poprosit o jednorázovou registraci Vašich firemních údajů. S těmito údaji Vám zřídíme Váš osobní zákaznický účet. Po jeho aktivaci Vám zašleme e-mail s Vaším osobním, automaticky vygenerovaným heslem (aktivace zákaznického účtu může trvat až 24h.). Poté se můžete přihlásit a celý e-shop je Vám k dispozici.

Jak se mohu zaregistrovat?

V horní části hlavní stránky našeho e-shopu se nachází bod „Registrace“. Jakmile na něj kliknete, otevře se registrační formulář. Vyplňte jej prosím co nejkompletněji. Povinná pole mají modré pozadí nebo jsou označena hvězdičkou (*). Jakmile všechno vyplníte, klikněte na ikonu „Další“. Pak budete mít možnost se ještě jednou přesvědčit o správnosti svých údajů. K odeslání údajů následně klikněte na „Odeslat“.