O nás

O nás

Produkty a služby v automobilovém i jiném průmyslu a v údržbě

Společnost Normfest, s.r.o. je výrobcem a distributorem servisní a údržbové chemie, nářadí, vybavení dílen a spotřebního materiálu. S více jak 15.000 produkty dokážeme pokrýt požadavky našich partnerů, kterými jsou autoservisy, karosárny, lakovny, mycí centra, výrobní podniky, údržby provozů a jiné.

 

Od A jako aditivum přes K jako konstrukční tmely po Z jako zinkové základní nátěry. Rozsáhlá paleta chemických výrobků patří do našeho sortimentu jako zvláštní segment. V úzké spolupráci s předními výrobci pracujeme neustále na optimalizaci těchto specializovaných výrobků.

Normfest CZ

Centrála společnosti sídlí v Německu a pobočka pro Českou republiku sídlí v Praze. Dodáváme zboží zákazníkům v následujících 11 zemích: Německo, Polsko, Česká republika, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Rakousko, Španělsko, Lucembursko, Velká Británie a Itálie.. V České republice jsme partnerem  pro více jak 7500 společností v ČR ve věci zásobování servisní a údržbovou chemií, nářadí, vybavení dílen a spotřebního materiálu. S více jak 15.000 produkty dokážeme pokrýt požadavky našich partnerů, kterými jsou autoservisy, servisy zemědělských strojů, autodopravy, průmyslové podniky, servisy nákladních vozů a půjčovny, mycí centra nebo prodejny stavebních strojů a další.

 V posledních letech se snažíme zaměřit i na ekologicky odbouratelnou chemii a proto jsme zavedli sérii produktů PROtect.

Společnost Normfest nabízí své kvalitní výrobky plošně jak formou přímého prodeje zákazníkům přímo na místě jejich provozů tak i telefonicky nebo prostřednictvím eshopu.