Historie firmy

Historie firmy

Firma Normfest, s.r.o. po vstupu na český trh v roce 2001 nabrala dynamický růst a v současnosti obhospodařuje více než 7.500 spokojených zákazníků.

Mateřskou společnost Normfest  GmbH. založil roku 1948 manželský pár Willi a Emmy Sommerfeldovi v Essenu jako obchodní společnost pro DIN a normované díly všeho druhu s názvem Normfest.

Historie automobilismu je v stará již přes 100 let a Normfest tuto historii doprovází již více než půlku z toho období.

Automobilový průmysl a jeho produkty jsou technologicky mladší, modernější a dynamičtější než kdykoli předtím. Na tyto vysoké požadavky dbá Normfest odjakživa.

Podnik s tradicí, zkušenostmi a stálostí na jedné straně, tempem, růstem a životní radostí současně na straně druhé. Symbióza tradice a moderny. V současnosti je Normfest aktivní v 11-ti zemích světa díky více jak 500 obchodními zástupci. Další růst v příštích letech stojí bezesporu před námi. Skupina Normfest je s vice jak 15.000 produkty z oborů inspekce a údržba, zasklívání oken, karosářské práce, příprava vozidel, normované díly, pneuservis - profesionálním partnerem v oblasti zásobování spotřebním materiálem.