Topas - intenzivní čistič skel

Topas - intenzivní čistič skel

Víte o tom, že náš TOPAS není jen vynikající čistič skel, ale výborně odstraňuje i zaschlý hmyz a ptačí trus? A ohledně ptačího trusu, tento odstraňujte z autolaku co nejrychleji. Dokáže způsobit silné poškození laku a navštěvovat lakovnu kvůli nezbednému opeřenci je fakt zbytečné.


Stručný popis

Tento intenzivní čistič čelního skla účinně odstraňuje odolná těla hmyzu, nečistoty, nikotin, mastnotu, silikon a gumové nečistoty z oken automobilů, světlometů (také polykarbonát) a lakovaných povrchů.

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu:

https://www.normfest-shop.cz/cms/wm?catId=9916699&groupId=1390&prodId=2897-310

Technické údaje

bez silikonu
Vhodný i na polykarbonátové sklo
Nenarušuje povrch
Pěna se vytvoří až na povrch nanesete materiál

Obsah 400 ml
Množství v krabici 24
EAN 4034138200168

 

Podrobné informace o výrobku

 

Intenzivní čistič autoskel Topas od firmy Normfest je mnohostranně použitelný.

Během chvilky odstraní všechny šmouhy ze skla.

Aplikace čističe autoskel Topas od firmy Normfest je snadná, ale účinná. Vyzkoušejte si to například na pomalovaném autoskle. Popište sklo voděodolným fixem a nechte jej zaschnout. Protřepejte sprejovou nádobku, nastříkejte čistič ze vzdálenosti 20-30 cm na sklo a pozorujte, jak se pěna rozpadne a barva odteče. Tekutou špínu setřete pomocí utěrky z mikrovlákna a následně plochu vytřete do sucha čistým hadříkem.

Díky své konzistenci drží tato pěna i na svislých plochách a vykazuje přitom silný čisticí účinek.

Tímto přípravkem samozřejmě rychle vyčistíte i nástupní lišty. Protřepejte nádobku, počkejte až čisticí pěna špínu rozpustí a ta odteče, a poté lištu otřete utěrkou z mikrovlákna - lak se bude lesknout jako nový!

Zbytky zaschlého hmyzu na kapotě nejsou pro Topas žádný problém

I zde postupujte stejně jako v předchozích případech. Protřepejte nádobku, nastříkejte pěnu, počkejte, až se rozpadne, otřete a hotovo!    

Nyní odstraníte bez problémů jakékoliv nečistoty z povrchů. Čistič skla Topas vám zajistí správný průhled, dohled a rozhled! Dodejte svým autosklům a dalším plochám ze skla či polykarbonátu nový lesk, aniž byste riskovali narušení povrchu. Odstranit ptačí trus, zbytky hmyzu, nikotin, špínu ze silnice nebo otěr z pryže tak půjde skoro samo. Pokud chcete vyčistit materiál, o němž je známo, že reaguje na obsažená rozpouštědla (alkoholy), naléhavě doporučujeme přípravek nejprve na skrytém místě otestovat.

Čistič autoskel, který vás nadchne!

 

 

 

 

Tento produkt má schválení InS A1 a je vhodný jako obecný čistič povrchů při zpracování a přepravě potravin. Není však určen pro přímý kontakt s potravinami. Veškeré potraviny a obaly by měly být před použitím odstraněny nebo zakryty. Vyčištěné povrchy by měly být poté opláchnuty podle pokynů výrobce.