BOTTOM GUARD - přelakovatelný nástřik podvozků

BOTTOM GUARD - přelakovatelný nástřik podvozků

BOTTOM GUARD RECOAT je přelakovatelný, ochranný nástřik podvozku vozidel na bázi kaučuku, který zajišťuje výraznou pružnost a odolnost proti mechanickému zatížení a zátěži.


BOTTOM GUARD RECOAT je přelakovatelný, ochranný nástřik podvozku vozidel na bázi kaučuku, který zajišťuje výraznou pružnost a odolnost proti mechanickému zatížení a zátěži. Výrazní antikorozní vlatnosti, zvuková izolace a možnost přelakování již po 60 minutách činí z tohoto produktu velmi dobrou volbu pro Váš vůz. A také Vám nazaneřádí Vaši dílnu neboť má sníženou prášivost. Také ve varintě barvy šedá a 500ml sprej v barvě černé.

Stručný popis

Bottom Guard Recoat je natíratelná a stříkatelná ochrana proti odlétávajícím kamínkům s antikorozními a zvuk pohlcujícími vlastnostmi na bázi gumy. Trvale chrání podvozek, blatníky, podběhy kol, prahy, přední a zadní části karoserie před korozí a různými povětrnostními podmínkami.

Zakoupit můžete na našem eshopu:

Přelakovatelná ochrana podvozku Bottom Guard Recoat černá 1l

https://www.normfest-shop.cz/cms/wm?catId=9916699&groupId=7190&prodId=2892-882&fbclid=IwAR2UJfBNanYwJjKzy2p2E9z2yoAqW0Gl137TwLSIcdrJoRY-5Pn6-vzHMi4

Přelakovatelná ochrana podvozku Bottom Guard Recoat šedá 1l

https://www.normfest-shop.cz/cms/wm?catId=9916699&groupId=7190&prodId=2892-883

Ochrana podvozku přelakovatelná - černá 500ml sprej

https://www.normfest-shop.cz/cms/wm?catId=9916699&groupId=7190&prodId=2892-881

 

Technické údaje

nabízí optimální ochranu podvozku s vlastnostmi chránícími proti korozi
výborné vlastnosti zvukové izolace
extrémně odolný proti odření
rychleschnoucí
možné přelakování běžnými dvousložkovými a základovými laky po cca 60-90 minutách (při 20°C, 65% rel. vlhkost vzduchu)
na bázi kaučuku

Barva černá
Obsah 1000 ml
Množství v krabici 12
EAN 4034138901232

 

Podrobné informace o výrobku

 

Přípravek na ochranu podvozku od firmy Normfest chrání celou řadu vašich autodílů dlouhodobě před napadením korozí, odlétajícími kamínky a okolními vlivy.

Nejlepší ochranu proti rezavění nabízí Bottom Guard Recoat za předpokladu, že dodržíte naše rady k použití. Zde nabízíme jen stručný popis. Podrobnější pokyny k použití naleznete v přiložených instrukčních listech, kde si můžete vytisknout i pracovní pokyny a bezpečnostní listy.

Odrezování, konzervace a uzavření povrchu podvozku

Ošetřované autodíly důkladně odmasťte, zbavte rzi a osušte. Přípravek na ochranu podvozku dobře protřepejte a pomocí aplikační pistole rovnoměrně naneste. Po uplynutí zhruba 90ti minutové doby schnutí lze autodíly podle potřeby přelakovat.

Takto rychle a profesionálně to může fungovat! V mžiku je obnovená například ochrana podvozku proti odlétajícím kamínkům.  

Naši zákazníci jsou nadšeni velmi dobrou krycí schopností přípravku a preferují pro zpracování rozprašovací pistoli v sadě (č. zboží 2892-880).